Warcraft izle

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="317" title="false" description="false"]
Dual (Çift Dil) Olarak Eklenmiştir.

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
Warcraft izle
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması 2016 yılında izleyicilerinin karşısına çıkan Warcraft  aksiyon ve macerayı bir arada harmanlayan güzel bir yapımdır. 2 saat 4 dakikalık süresine rağmen akıcı kurugusu ve merak uyandıran hikayesi ile izlemeye değer bir filmdir. World of Warcraft oyununun beyaz perdeye uyarlanması ile oyun ve film sevenlerde bolca merak uyandırmayı başarmıştır. Yapım farklı ırkaların savaşıp karşı karşıya geldiği ilginç bir dünyayı izliyoruz. Ülkeleri yok olan org savaşçıları yaşayanlar ile yeni bir koloni yaratmak amacı ile Azeroth krallığının yamaçlarına giderler. Eşikteki savaş Azeroth krallığının barışçıl tutumuna rağmen kaçınılmaz olur. Filmde iki dünyayı birleştiren kapılar açıldığında bir ordu yok olma ihtimali ile karşı karşıyadır diğer ordu yıkımı beklemektedir. Filmde ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini büyük ölçüde belirleyecek karşıt gruptan iki kahraman bir çatışma yoluna ilerlerler.  Warcraft İki Dünyanın İlk Karşılaşması  Kendi yaşadıkları alemi tüketen orklar lideri olan Gul’Dan’ın uyguladığı Fel isimli ölümcül büyü sayesinde yaşam çürümüştür. Büyünün etkisi altına aldığı her türlü şeyin yaşan enerjisini almaktadır. Yaşam alanları tükenen orglar liderinin eşliğinde dünyadan bir kapı açar ve orglar yaşam enerjisi için çevre köylerden insanları kaçırırlar. İnsanların kaybolduğunu anlayan kral Llane Wrynn bu konu ile ilgilenmesi için muhafızlarından yardım ister. Akıcı ve merak uyandıran hikâyeye sahip Warcraft İki Dünyanın İlk Karşılaşması  filmi izlmeye değer bir yapımdır. İki ırk arasında anlaşma sağlanana kadar kanlar akacak iki ırktan kahramanlar çözüm yolu bulana kadar savaşlar devam edecektir. Macera dolu sahneleri ve orgların, cücelerin ve hepsi birbirinden ilginç karakterleri bünyesinde barındıran film senaryolaştırılmış savaş filmidir. İki dünya ve tek kadera sahip insan ve org halkı yaşam mücadelesi içi savaşacak gerekli anlaşmalar sağlanana kadar iki farklı ırk savaşları devam ettirecek. Org halkı yaşam enerjisi sorununa bir çözüm getirmeli insan halkı orglar ile birlikte yaşamayı öğrenmesi gerekmektedir. 2016 yapımı film büyük gişe rakamlarına ulaşmış beyaz perdede 2 saatlik süre ile izleyenlerinin karşısına çıkmıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
ALEX, 4 gün önce
EVET , AYNI ZAMANDA BIR KADIN ELEKTRIK SUPURGESI KULLANIYORDU FILMIN BIR KISMINDA. GALIBA TESLANIN BIR BOK YAPMADIGINI VE O TEKNOLOJIYI UZAYLILARIN GETIRDIGINI ANLATMAYA CALISIYOR BU FILM.
salih, 1 hafta önce
merhaba rafadan tayfa galaksı nezaman yuklersın
Fs, 2 hafta önce
Anne olanlar anne adayları babalar da muhakkak izlemeliler yine genç ebeveynligi ne kadar da zor dedirten bi film daha
husem efe, 2 hafta önce
son zamanlarda izledigim akli basinda en guzel kabadayi filmi icin tesekkurler
oğuz aks-, 2 hafta önce
bir videoda kıza şemsiye verdiği ve kızın öldürüldüğü sahneyi gördüm hangi film diye araştırdım buldum kore filmi pek sevmem ama bu gerçekten çok güzel filmdi aralıksız aksiyon suç gerilim tavsiye ederim