Orfoz: Resifin Efesi izle

Orfoz: Resifin Efesi
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="317" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Orfoz: Resifin Efesi izle
Orfoz: Resifin Efesi 2021 yapımı Belgesel filmini izle, Bir sualtı belgeseli olan Orfoz: Resifin Efesi belgeseli Türk yapımı olarak öne çıkmaktadır.
Oyuncular:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • Hüseyin GündüzMisafir

    Bu Belgeseli hazırlayan ve emeği geçen herkese en içten saygılarımı ve taktirimi sunuyorum. Ancak bukadar güzel anlatılabilirdi bu sıkıntımız. Aslen Almanyada yaşıyorum, lakin iki sene Antalyada yaşamak nasip oldu. Bu süre içerisinde izlemim, bu belgeseli kesinlikle onaylar nitelikteydi. Bakınız kardeşlerim, vatanımız herşeyi ile cennetten bir parça adeta. Ve bizler bu hususta çok şanslıyız. Bu değerleri korumamız şart çünki Vatan bizim Vatanımız. Ahlaklı avcılıktan bahis oldu belgeselde. Ahlak hususunda gerçekten hepimizin av ile başlayarak trafik, yayageçitleri, ticaret ve daha nice konularda kendimize çeki düzen vermemiz gerek. Lütfen bu ardeşinizin naçizane sözlerine kırılmayın. Sözlerim Aşık Veysel misali özümdeki közün acısındandır.


    0

    0
Son Yorumlar
HANI, 2 hafta önce
hani türkçe dublajdı. öyle başlık atmışsınız. YALANCILAR
İbrahim, 3 hafta önce
Bu nasıl filim takılıp duruyo izlenmi amk
Zumur, 4 hafta önce

Spoiler içeren alan

Öf bunu da Kwisatz Haderach'a bağlamışlar ya her yönden... Ööh yani!
Zumur, 4 hafta önce
Eğer, Androidler Elektrikli Koyun Düşler mi?'yi okuyup ilk Blade Runner'ın 5 farklı cut'ını da izlediyseniz... bu flm çok predictable, yani, tahmin edilir yapıda. Yazık.
Cebbar, 1 ay önce
Bot yorumları sil ortada film yok hep fragman mk